MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp med hyllor 10381070
*
nr 1038 1070
Skåp med hyllor
2 sektioner, 1950-tal, teak, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: justerbar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:51:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 17:22:00
1
Vinnande bud
12/5 06:26:05
2
1.400 kr
12/5 06:26:05
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
5230 Garderobsskåp
Ek, Jugend. Bredd: 71 cm, djup: 49 cm, höjd: 185 c..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:50
-
5104 Hörnskåp
höjd: 235cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:43
-
4331 Hörnvitrinskåp
Karl Johan, björk. Höjd: 202 cm, nyckel
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:47
-
5366 Hylla
Kajsa och Nils Strinning, "String", 3 hyllplan, gr..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:28
-
5301 Kakelugnsskåp
rak modell, bemålat trä med lyckor och detaljer i ..//
Aktuellt bud: 7.200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:32
-
5156 Matsalsskåp
Gustaviansk stil, mahogny. Bredd: 125 cm, djup: 47..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
*
Skåp med hyllor
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1070
Skåp med hyllor
2 sektioner, 1950-tal, teak, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: justerbar
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 17:22:00 | 1 | Vinnande bud |
12/5 06:26:05 | 2 | 1.400 kr |
12/5 06:26:05 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
5230 Garderobsskåp
Ek, Jugend. Bredd: 71 cm, djup: 49 cm, höjd: 185 c..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:50 -
5104 Hörnskåp
höjd: 235cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:43 -
4331 Hörnvitrinskåp
Karl Johan, björk. Höjd: 202 cm, nyckel
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:47
-
5366 Hylla
Kajsa och Nils Strinning, "String", 3 hyllplan, gr..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:28 -
5301 Kakelugnsskåp
rak modell, bemålat trä med lyckor och detaljer i ..//
Aktuellt bud: 7.200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:32 -
5156 Matsalsskåp
Gustaviansk stil, mahogny. Bredd: 125 cm, djup: 47..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17